וירוס הקורונה בטנזניה והקשר לישראל

מה הקשר בין טנזניה לישראל בנושא וירוס הקורונה?

רופאים בטנזניה מסבירים לתושבים המדינה על הקורונה. יחד עם זאת רואים לנכון להסביר לתושבי טנזניה ראשית  את משמעות המושג "וירוס" לפני ההסבר הספציפי על וירוס הקורונה. ההסבר הועבר אלי על ידי חברי הקרובים העוסקים בתחום התיירות בטנזניה. ההסבר מתייחס לוירוס הקורונה בטנזניה והדרך  היעילה להימנע מהידבקות בו. להפתעתי הרבה, ההדרכה והטיפים למלחמה בווירוס הקורונה מגיעים מישראל. הטנזנים רואים את הרפואה בישראל כמפותחת ומתקדמת ביותר ואת הרופאים בארץ כמומחים כבעלי ידע רחב ומקצועי.

מה הן הנחיות הרופאים בטנזניה למלחמה בוירוס הקורונה?

על פי הסברים שנתנו על ידי הרופאים הטנזניים לתושבים, שווירוס הוא מחלה שאין לה תרופה. יחד עם זאת  אזרחי טנזניה יוכלו להימנע מלהידבק בווירוס על ידי שימוש באמצעים טבעיים או יותר נכון במצרכי מזון המצויים כמעט בכל בית ומכילים ויטמיןC . הרופאים הטנזניים ממשיכים להסביר כיצד אנשים מחלימים מווירוסים בכלל למרות שאינם נוטלים תרופות. הרופאים הטנזנים סבורים שניתן להחלים גם מווירוס הקורונה גם ללא טיפול תרופתי.

ויטמין C והשפעתו על נגיף הקורונה

הרופאים הטנזנים מסבירים לאזרחים כיצד אפשר להימנע מהידבקות בנגיף הקורונה באמצעות הויטמין. בגוף האדם קיים ויטמין C האחראי בין היתר לסייע לשמירת המערכת החיסונית שלנו.  על כן מומלץ לצרוך מאכלים, פירות או מיצים המכילים ויטמין C. בקבוצת הפרות בעלי הריכוז הגבוה של ויטמין C, הלימון הוא השחקן הראשי. מומלץ לשתות מידי יום מים חמים עם לימון ואף להוסיף שורש ג'ינג'ר (זנגביל), טרי למשקה, לטחון הכול כולל קליפת הלימון ולשתות פעמיים ביום, בוקר ולילה. הרופאים הטנזנים ממליצים לתושבים, שאם יצרכו מרכיבים אלה פעמיים ביום יישארו בריאים, המערכת החיסונית תתחזק ולא יחלו בווירוסים למיניהם. גם אם יחלו בווירוס הקורונה ויצרכו מזונות עשירים בויטמין C  יחלימו בקלות רבה ובמהירות.