מתנדבים ומטיילים – על הפרוייקט

רוצה גם לטייל באפריקה וגם לעשות טוב?

זה אפשרי! אפריקה היא המקום המושלם למסע מסוג זה, ואנחנו מזמינים אותך להרחיב את הלב איתנו, ולהצטרף למשלחות המתנדבים של Travel with Rachel ביבשת אפריקה.

במסגרת משלחות אלו אנחנו משלבים שבועיים של התנדבות בכפרים מבודדים שבהם נדרש סיוע, עם שבוע של טיול מהנה בסוואנות של אפריקה. עם טיול זה אנחנו חותמים את החוויה הבלתי רגילה הזו.

איך התנדבות באפריקה עובדת?

מתחילים בשבועיים של עשייה חברתית משותפת.

ההתנדבות מתבצעת לרוב בבתי ספר ובבתי מחסה בכפרים המקומיים וכוללת עבודות פיזיות של שיפוץ, צביעה ובנייה, לצד שהייה עם תלמידי בית הספר, הקניית ערכי למידה, משחקים משותפים ועוד.

העשייה מאוד משמעותית! החל מבניית תאי שירותים וחיבורם לרשתות חשמל ומים, דרך הקמת כיתות, שיפור רמת הבטיחות בבתי הספר, החלפת רהיטים, שיפוץ קירות, רצפות ועוד.

אך כל אלו מתגמדים מול העשייה החברתית המשמעותית. החיבור לילדים ולתושבי הכפר, השיח המשותף, ההעשרה ומתן הכלים ללמידה.

משתתפי המשלחות שלנו מדווחים כי הערך המוסף שהם מקבלים מהמפגשים המיוחדים האלו, עולה לאין שיעור על הנתינה. התמלאות הלב, המפגשים המרגשים והעשייה הייחודית – חוויה שנחרטת בזיכרונם לכל החיים.

חתומים בטיול אל הספארי המופלא.

יבשת אפריקה מציעה כל כך הרבה למטיילים בה – נופים, בעלי חיים, מופעי טבע נדירים, תרבויות מרתקות ועוד. אי אפשר לחתום שהות באפריקה מבלי לטעום מטעמה הפראי והמרגש. כי בטיול באפריקה – המציאות עולה על כל דימיון.

בתום פרק ההתנדבות, המשלחות שלנו נהנות משבוע של טיול שמתוכנן בקפידה, במדינת היעד באפריקה בהם הם נמצאים.

הטיולים כוללים ביקור בשמורות ומפגש עם חיות בר אקזוטיות, בהן: פילים, נמרים, אריות וג'ירפות – במקומן הטבעי; סיורי תרבות, ביקור בבתי מקומיים, מפגשי מורשת עם שבטים; ביקור בשווקים ססגוניים; טרקים בהרי אפריקה ועוד. בחלק מהמקרים ניתן להרחיב את הטיול גם לנופש על חופיה הקסומים של המדינה.

מה מיוחד במשלחות מתנדבים של Travel With Rachel?

הזמן שלך יקר לנו ואנחנו מכבדים ומעריכים את הבחירה שלך להיות איתנו. חשוב לנו שהמסע הזה יהיה משמעותי וטוב עבורך, ממלא, מרגש וחוויתי. חשוב לנו שתקופת ההתנדבות תהיה משמעותית ושתרומתך תהיה מקסימלית ומותאמת ליכולות שלך.

לשם כך אנחנו דואגים לכל פרט, מהקטן לגדול:

  • הצוות של Travel with Rachel, ורחל בראשו, יוצאים עם המשלחת ומלווים אותה מהמפגש המרגש בשדה התעופה ועד לחזרה הביתה בשלום.
  • אנחנו דואגים ללינה מכבדת ונוחה לאורך כל תקופת ההתנדבות, ארוחות טובות, חיבור למקומיים ועוד.
  • אנחנו נמצאים עם המשלחת בשטח, מסייעים בפתרון תקלות, דואגים למענה לכל צורך – הן אישי והן במסגרת ההתנדבות.
  • בתום ימי ההתנדבות אנחנו דואגים באותו האופן לפנק ולעטוף את המשלחת, במגוון האטרקציות והחוויות שיש לאפריקה להציע.
  • הטיול מתוכנן בקפידה, כך שחברי המשלחת מספיקים לראות וליהנות כמה שיותר, עם מיטב המדריכים, מקומות הלינה והאוכל.
  • עלויות המשלחת משתנים בהתאם למקום, לבתי המלון, לזמן השהות ולעלויות הטיסות.

קצת על Travel with Rachel

Travel with Rachel היא סוכנות טיולים ומשלחות לאפריקה, שנולדה בליבה של אישה שהתאהבה באפריקה, שנושמת את אפריקה, חולמת על אפריקה ומגשימה את החלומות על אפריקה של רבים מהנוסעים עמנו.

רחל, שעומדת בראש הסוכנות, התגוררה שנים ארוכות באפריקה, דוברת סוואהילית שוטפת ומחזיקה בקשרים הדוקים עם המקומיים. היא מכירה את ענף התיירות באפריקה על בוריו ונמצאת בקשר הדוק עם הספקים הטובים בתחומם.

את המשלחות והטיולים היא מתכננת מתוך ההכרות העמוקה, הניסיון רב השנים בשטח ומתוך הקשבה מלאה לצרכים ולרצונות של חברי המשלחת.

רחל מלווה את המשלחות, דואגת לענות על כל צורך שעולה באופן מיידי והופכת את המסע הזה לרצף של רגעים משמעותיים ובלתי נשכחים.

אל תפספסו הזדמנות מדהימה – המשלחת הקרובה כבר מתארגנת

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים והעלויות.