אודות

שמי רחל לוי, אהבתי הגדולה היא לטבע, לתרבויות, לאנשים ולהפקה של טיולים ומסעות באפריקה.

אני חיה ונושמת את יבשת אפריקה, מתכננת ובונה טיולים ונהנית בכל פעם מחדש מהמפגש עם שמורות הטבע, החיות האקזוטיות, הנופים, התרבות והתושבים. אני דוברת  סווהילית, השפה המדוברת במדינות מזרח אפריקה, ויש לי קשרים חמים ומיוחדים עם האנשים היקרים במדינות אלו.

מטרת העל שלי, אם תרצו, היא לאפשר לכם הנאה מרבית מחוויית המסע באפריקה, בתקווה שתוכלו לראות את יופייה המיוחד ממש כפי שאני רואה אותו.

איך הכל התחיל?

את האהבה הגדולה לאפריקה ולמסעות גיליתי כאשר בשנות ה-90 נקרתה בפני משפחתי הזדמנות מיוחדת לעבור לגור בקניה שבמזרח אפריקה, לטובת שליחות מטעם בית החולים 'הדסה' ירושלים. ארזנו מזוודות ויצאנו לדרך בהתרגשות גדולה.

במשך 3 שנות חיינו בקניה למדתי וחקרתי את השפה, התרבות והמנהגים של המקומיים. בתוך זמן קצר דיברתי סווהילית שוטפת והייתי לחלק מהמקום. יצרתי קשרים וחברויות שמלווים אותי עד היום.

אהבתי הגדולה לאפריקה וחוויית החיים המרתקת, יצרו בי סקרנות גדולה לגלות את סודותיה של היבשת המופלאה ולפגוש עוד תרבויות במדינות אפריקה. כל מפגש שנקרה בדרכי פתח בפני עולם חדש ומיוחד, את האהבה הזו לאפריקה – אני מאפשרת גם לכם לחוות.

כיום אני בונה, מתכננת ומדריכה טיולים במדינות מזרח אפריקה: טנזניה וזנזיבר, קניה, אוגנדה ורואנדה. אני עושה זאת באהבה גדולה. 

השירותים שאני מציעה

  • הזמנת מלונות וטיסות בהתאמה לתקציב שלכם ובמחירים אטרקטיביים.
  • החבילה האולטימטיבית! בניית מסלול, תכנון טיול ותיאום אטרקציות והדרכות מעולות בכל יעד, בעברית או באנגלית.
  • אפשרות ליווי והדרכה שלי לטיול באפריקה, על פי בקשת הלקוח
  • טיולים באפריקה בהתאמה אישית: טיולים כשרים המותאמים לציבור הדתי, טיולי בר ובת מצווה ועוד!

למה כדאי לבחור Travel With Rachel?

  • היכרות אישית עמוקה עם חברות התיירות, המקומיים והתרבות.
  • אני אדם של אנשים, השירות שתקבלו ממני הוא ליווי צמוד, שיאפשר לי להבין היטב מי אתם, מה החלומות שאתם רוצים להגשים, את העדפותיכם ואת המשאבים העומדים לרשותכם לטיול.
  • היכרות אישית עם כל יעד – בכל היעדים המוצעים ללקוחותיי ביקרתי וטיילתי בעצמי. תכנון טיול ובניית המסלול עבורכם מושתתים על הניסיון והקשרים שלי עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, שילוו אתכם ויהפכו את המסע שלכם למיוחד. היו בטוחים, אתם בידיים טובות!
  • ההנאה שלכם היא המטרה שלי – את בניית הטיולים אני מתכננת מתוך אהבה גדולה ואמיתית ורצון עז שהטיול יגרום לכם הנאה רבה, שתתאהבו ותגלו את המיטב שיש לכל יעד להציע.
  • כל מסלול מתוכנן בקפידה עד אחרון הפרטים. לכם נותר רק ליהנות ולחוות את היעד ללא דאגות מיותרות.

אני כאן עבורכם לכל שאלה ובקשה, אשמח להעמיד לרשותכם את הידע הרב שלי ולתכנן עבורכם את הטיול המושלם!

אודות רחל לוי rachel-sig