טיול לטנזניה

אני אוהבת את מה שבחרתי לעשות, אני מאמינה שתכנון טיול לטנזניה יכול להיות מהנה, ממש באותה המידה, כמו היציאה לטיול עצמו. אבל מצד שני, אני גם יודעת שארגון טיולים לטנזניה יכול להיות מעט מאתגר, במיוחד אם אינכם מכירים את האזור מלכתחילה או בקיאים בכל הפרטים הקטנים. בדיוק בשביל זה אני כאן. ב- Travel With Rachel יצרתי עבורכם טיולים מיוחדים, אחרים, כאלו שלא מוצאים בכל מקום. טיולים שמשלבים אתכם בכל שלבי התכנון ולוקחים בחשבון בדיוק את מה שאתם מצפים לחוות.

למה טנזניה?

טבע פראי, חיות בר, חופים, אנשים ידידותיים, תרבויות מרתקות, טנזניה באפריקה כוללת את כל אלה ועוד בחבילה הרפתקנית אחת. במילים אחרות, אם אתם חובבי טבע, טנזניה תראה לכם כמו גן עדן עלי אדמות. זה פשוט מדהים לטייל בסוואנה ולראות בעלי חיים, שלא רואים כל יום, מסתובבים להם כך סתם בטבע, כמו פילים, נמרים, קרנפים, אריות, ג'ירפות וזברות. מלבד בעלי החיים, בטנזניה גם הנופים מסביב מרהיבים, ותמצאו את עצמכם נדהמים מהטבע המדהים, וחווים דברים שקשה להסביר במילים.

כל הסיבות לצאת לטיול לטנזניה איתי

אתם יכולים לתכנן לעצמכם טיול פרטי לטנזניה, זה נכון. אבל אם אין לכם שום היכרות עם המקום, אתם לוקחים סיכון, גם אם הוא מחושב. הניסיון העשיר וההיכרות שלי עם טנזניה הם המפתח לטיול מוצלח. אני יודעת בדיוק היכן כדאי לכם להיות ומתי, ויש לי כל כך הרבה ידע וניסיון כדי לתכנן לכם טיול מושלם, שמתעלה מעל כל הציפיות. Travel With Rachel זו לא עוד חברת טיולים גדולה, אלא חברת בוטיק ובה היחס שמקבלים הרבה יותר אישי, ואתם אלו שנמצאים במרכז.

אז אם תמיד חלמתם על הרפתקה בטנזניה, אני כאן, ואשמח לתכנן לכם את הטיול המושלם, כך שכל מה שיישאר לכם לעשות הוא לארוז מזוודה ולהתכונן לחוויה מיוחדת שלא תשכחו לעולם.

בואו לגלות את הטיולים הנבחרים שלנו לטנזניה?

10 דברים מעניינים שלא ידעתם על טנזניה

10 דברים מעניינים שלא ידעתם על טנזניה

הכירו את אי התבלינים, אגם טנגניקה, מכתש נגורונגורוו עוד >
קרא עוד
ליד טנזניה ממוקמת העיר מואנזה

העיר: MWANZA מואנזה

בואו להנות מטיול מרתק בעיר MWANZA מואנזה >
קרא עוד
טיול משפחות לטנזניה

טיולי משפחות בטנזניה

בואו להנות מטיול משפחות בטנזניה ולראות חיות בר ונופים מדהימים >
קרא עוד
קראטו

מחוז קראטו בטנזניה

טיול מותאם אישית למחוז קראטו אשר בטנזניה >
קרא עוד
טיול משולב אל טנזניה ואוגנדה

טיול אל מעמקי טנזניה ואוגנדה המרהיבות

הרפתקה אפריקאית יחודית - טיול משולב אל טנזניה ואוגנדה >
קרא עוד
טיול משולב אל רואנדה וטנזניה

טיול מיוחד לאפריקה המשלב ביקור בטנזניה וברואנדה

הרפתקה באפריקה של פעם בחיים - טיול משולב אל טנזניה ושכנתה רואנדה >
קרא עוד
עדר היפופטמים באגם בטנזניה

ספארי בטנזניה

כשאצלינו חורף בטנזניה קיץ. זו עונה מצויינת לטיולי ספארי בטנזניה: שמורות טבע מרתקות, שבטים של תבויות קסומות ותושבים חייכנים שיקבלו אותכם בהמון אהבה. צאו מלחץ הקורונה ובואו לטייל באפריקה
קרא עוד
קלימנג'רו - טיול יום

טיול יום למחוז קילימנג'רו

טיול יום למחוז קילימנג'רו היא דרך נהדרת להכיר את אפריקה האותנטית, להתפעל מיופיו של הטבע, להתוודע למסורת השבטית ולקבל הצצה לאורח חייהם של המקומיים.
קרא עוד
הר קלימנג'רו

להתאהב בהרי אפריקה כל הדרך לפסגה – טיול להר הקלימנג'רו והר מרו

זה הזמן לחלץ עצמות ולהתחיל במסע מרתק לפסגה - טיול להר הקלימנג'רו ו/או הר מרו. לאחר מכן, אם תרצו, תוכלו להמשיך לטיול ספארי בטנזניה, או לנופש בזנזיבר.
קרא עוד
שבט מקומי בטיול אתנרופולגים בטנזניה

טיולי יום אנתרופולוגים בטנזניה

טיול יום לשבטים האותנטיים בטנזניה - מציע לכם הצצה ייחודית ובלתי נשכחת לתרבות עתיקה, הזדמנות להתוודע למסורת השבטית והצצה אל אורח חיים הולך ונעלם.
קרא עוד